Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

Igrzyska Olimpijskie

Mistrzostwa Świata Seniorów

Mistrzostwa Europy Seniorów

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

Mistrzostwa Świata Juniorów

Mistrzostwa Europy Juniorów

 Medale MME

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy rozgrywane są od 2017 roku. Pierwsze mistrzostwa zostały rozegrane na torze regatowym na jeziorze Gopło w Kruszwicy.

1. I MME Kruszwica 2-3.09.2017
  BM4x Sobieraj Marcin, Dominiczak Jakub (Lotto Bydgostia), Swiętek Mateusz, Pieniak Dawid (KW04 Poznań) I miejsce 6:09,27
  BW4x Śliwińska Joanna (AZS AWF Warszawa), Sobieszek Monika (AZS AWF Kraków), Boruch Katarzyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Robaszkiewicz Agnieszka (AZS UMK Toruń) II miejsce 7:04,28
2. II MME Brześć (Białoruś) 1-2.09.2018
  BM2- Modrzyńśki Bartosz (BTW Bydgoszcz), Posyłajka Łukasz (AZS Szczecin) II miejsce 6:30.93
  BM2x Barański Fabian (WTW Włocławek), Świętek Mateusz (KW04 Poznań) II miejsce 6:14.72
  BW4x Boruch Katarzyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Jagodzińska Weronika (AZS AWF Warszawa), Gałek Izabela (Lotto Bydgostia), Grzella Paulina (BKW Bydgoszcz) III miejsce 6:44.48
3. III MME Janina (Grecja) 7-8.09.2019
  BW4x Izabela Gałek (LOTTO Bydgostia), Paulina Grzella (BKW Bydgoszcz), Magdalena Sochocka (KW04 Poznań), Barbara Streng (BTW Bydgoszcz)  II miejsce  6:39.66
4. V MME Kruszwica 4-5.09.2021
  BW4- Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk), Pawlak Izabela (AZS AWFiS Gdańsk), Lesner Zuzanna (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.) II miejsce 6:42.48
  BM4- Wojtalak Patryk (Posnania Poznań), Jackowiak Emil (Posnania Poznań), Wanat Przemysław (AZS AWF Poznań), Streich Oskar (AZS UMK Toruń) II miejsce 6:01.23
  BLW2x Jasińska Zuzanna (Pegaz Wrocław), Kalinowska Wiktoria (Posnania Poznań) II miejsce 7:04.73
  BLW2- Semrau Kornelia (LOTTO Bydgostia), Borzyszkowska Zofia (BKW Bydgoszcz) III miejsce 7:33.56
  BM1x Płomiński Piotr (WTW Warszawa) III miejsce 6:56.05
  BW4x Streng Barbara (BTW Bydgoszcz), Chrzanowska Paulina (LOTTO Bydgostia), Duda Katarzyna (AZS Szczecin), Jęchorek Barbara (Posnania Poznań) III miejsce 6:32.06

Zobacz także

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

12-14.08Mistrzostwa Europy Seniorów
Monachium (Niemcy)
3-4.09Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
Hazewinkel (Belgia)
10-11.09XIV Mistrzostwa Polski w Sprincie
XXXIX Memoriał Juliusza Kawieckiego
Płock

12-14.08
Mistrzostwa Europy Seniorów
Monachium (Niemcy)
3-4.09
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
Hazewinkel (Belgia)
10-11.09
XIV Mistrzostwa Polski w Sprincie
XXXIX Memoriał Juliusza Kawieckiego
Płock

Zobacz wszystkie zawody