Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

2022 MONACHIUM JUN

W niedzielę w Monachium zakończyły się Regaty Międzynarodowe Juniorów. Poniżej wyniki biegów z udziałem polskich osad. 

>>>ZOBACZ TAKŻE WYNIKI Z SOBOTY<<<

Amelia Pawłowska i Barbara Stępień zajęły czwarte miejsce (8:32.76) w pierwszym finale A w dwójkach podwójnych. W drugim finale A Natalia Michalak i Zuzanna Raczkowiak były trzecie (8:31.16) w tej samej konkurencji.

Kacper Mickiewicz i Tristan Hervet uplasowali się na trzecim miejscu w pierwszym finale A (7:18.28) w dwójkach podwójnych.

Weronika Lipertowicz, Julia Hakobyan, Aleksandra Barańska i Wiktoria Lewandowska zajęły trzecie miejsce (7:44.35) w pierwszym finale A czwórek bez sterniczki. Z kolei Wiktoria Zawadzka, Julia Oszczęda, Nikola Wyrzykowska i Kinga Stałęga były czwarte (7:45.71) w drugim finale A.

W pierwszym finale A czwórek bez sternika Konrad Senderacki, Damian Bora, Arkadiusz Wachnicki i Mateusz Kozłowski zajęli drugie miejsce (6:55.38). W drugim finale A w tej konkurencji Paweł Tykwiński, Dominik Marciniak, Antoni Szkup i Mikołaj Kot dopłynęli do mety na trzecim miejscu (7:09.62) na trzy startujące osady.

Kinga Kusiowska, Zofia Śmigielska, Emilia Szczęch i Gabriela Stefaniak były czwarte w finale A czwórek podwójnych (7:18.35). Wcześniej nasze zawodniczki były drugie w przedbiegu.

Natomiast Piotr Śliwinski, Michał Rańda, Igor Czekanowicz i Daniel Gałęza wygrali w przedbiegu, a w finale A czwórek podwójnych zajęli czwartą pozycję (6:33.69). Na szóstym miejscu w finale B tej konkurencji metę przekroczyli Martin Weichhaus, Grzegorz Hoffmann, Jakub Majewski i Jacek Suszka (6:46.56).

Wyniki przedbiegów z udziałem Polaków:

c1

c2

Wyniki finałów z udziałem Polaków:

n1

n2

n3

n4

n5

n6

n7

n8

n9

n10

>>>KOMPLET WYNIKÓW<<<

Zobacz także

I Puchar Świata w Belgradzie: sobotnie wyniki Polaków
28 maj 2022
W sobotę podczas I Pucharu Świata w Belgradzie rywalizowało dziewięć polskich osad. Sześć z nich zapewniło sobie miejsce w niedzielnych finałach A, a Łukasz Sawicki wystąpił w finale A jedynek wagi lekkiej mężczyzn. Łukasz Sawicki zaj...

I Puchar Świata w Belgradzie: piątkowe wyniki Polaków
27 maj 2022
W piątek w Belgradzie rozpoczął się I Puchar Świata Seniorów, w którym bierze udział 11 polskich osad. Przedstawiamy wyniki naszych wioślarzy z pierwszego dnia regat. Fantastycznie w przedbiegu spisali się Mirosław Ziętarski i Fabian Bar...

I Puchar Świata w Belgradzie - piątkowy plan startów Polaków [zdjęcia]
26 maj 2022
W piątek rozpoczyna się I Puchar Świata w Belgradzie, w którym zaprezentuje się 11 polskich osad. Sprawdź plan startu Polaków w przedbiegach. W piątek rozegrane zostaną biegi eliminacyjne oraz repasaże. Dwie nasze czwórki kobiet - bez ste...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

27-29.05I Puchar Świata
Belgrad (Serbia)
28-29.05Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
Kruszwica
3.06Międzynarodowe Regaty Wioślarskie Grupy Wyszehradzkiej "Olympic Hopes"
Kruszwica

27-29.05
I Puchar Świata
Belgrad (Serbia)
28-29.05
Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
Kruszwica
3.06
Międzynarodowe Regaty Wioślarskie Grupy Wyszehradzkiej "Olympic Hopes"
Kruszwica

Zobacz wszystkie zawody