Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
COS
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

DSC 7828
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołał niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w dniach 14-21.04.2024 w COS-OPO Wałcz.

Powołania 

Waga lekka kobiet

Jasińska Zuzanna (Pegaz Wrocław) 

Kalinowska Wiktoria (AZS AWF Warszawa)

Radosz Martyna (RTW Bydgostia Bydgoszcz)

Sobocińska Jessika (KS Posnania RBW Poznań)

Wełna Katarzyna (AZS AWF Kraków)

Wiosła krótkie kobiet

Baranowska Dominika (BKW Bydgoszcz)

Jęchorek Barbara (KS Posnania RBW Poznań)

Khlibenko Anna (AZS AWFiS Gdańsk)

Stefaniak Gabriela (AZS AWFiS Gdańsk)

Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz)

Wiosła długie kobiet

Gałka Dominika (AZS UMK Toruń)

Hakobyan Julia (AZS UMK Toruń)

Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Lesner Zuzanna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk)

Stałęga Kinga (AZS UMK Toruń)

Zmelty Wioletta (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Waga lekka mężczyzn

Byczek Jakub (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Gałęza Daniel (Drakkar Gdańsk)

Kowalski Jerzy (Gopło Kruszwica)

Wiosła krótkie mężczyzn

Barański Fabian (WTW Włocławek)

Biskup Mateusz (RTW Bydgostia Bydgoszcz)

Czaja Dominik (AZS AWF Warszawa)

Domański Konrad (WTW Warszawa)

Kasparek Krzysztof (KS Posnania RBW Poznań)

Płomiński Piotr (WTW Warszawa)

Woźniak Jakub (KW04 Poznań)

Ziętarski Mirosław (AZS UMK Toruń)

Wiosła długie mężczyzn (M4-)

Bartkowski Bartosz (Wisła Grudziądz)

Burda Mikołaj (RTW Bydgostia Bydgoszcz)

Szpakowski Michał (KS Posnania RBW Poznań)

Wilangowski Mateusz (Wisła Grudziądz)

Wiosła długie mężczyzn (M2-)

Juszczak Piotr (AZS AWF Kraków)

Woźniak Adam (AZS AWF Warszawa)

Sztab 

Dziekoński Rafał - Trener 

Jankowski Wojciech - Trener 

Kurek Maciej - Trener 

Konecki Przemysław - Trener 

Pawłowski Łukasz - Trener

Sycz Robert - Trener 

Wojciechowski Aleksander - Trener 

Bojsa Patryk - Fizjoterapeuta 

Kuczera Rafał - Fizjoterapeuta 

Ryder Łukasz - Fizjoterapeuta 

Wdowiński Paweł - Fizjoterapeuta 

Durkalec-Michalski Krzysztof - Dietetyk 

Zobacz także

Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do IO: wtorkowe wyniki Polaków
21 maj 2024
We wtorek zakończyły się Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich, które rozegrane zostały w Lucernie. Niestety, polskim osadom nie udało się wywalczyć przepustki do Paryża.  Kinga Stałęga, Zuzanna Lesner, Weronika Ka?...

Centralne Regaty Kontrolne Juniorów i Młodzików: wyniki
20 maj 2024
W weekend 18-19 maja na wodach jeziora Gopło w Kruszwicy odbyły się Centralne Regaty Kontrolne Juniorów i Młodzików. Wioślarze i wioślarki rywalizowali w dwudziestu sześciu konkurencjach.   >>>KOMPLET WYNIKÓW<<<...

Akademickie Mistrzostwa Polski 2024: UKW Bydgoszcz obronił tytuł
20 maj 2024
Przez trzy dni na torze regatowym Brdyujście studenci z dwudziestu czterech uczelni rywalizowali o medale Akademickich Mistrzostw Polski. W klasyfikacji drużynowej tytuł obronili wioślarze z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, którzy...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

24-26.05II Puchar Świata
Lucerna (Szwajcaria)
1-2.06Regaty Międzynarodowe U23
Ratzeburg (Niemcy)
1-2.06Mistrzostwa Europy Juniorów
Kruszwica

24-26.05
II Puchar Świata
Lucerna (Szwajcaria)
1-2.06
Regaty Międzynarodowe U23
Ratzeburg (Niemcy)
1-2.06
Mistrzostwa Europy Juniorów
Kruszwica

Zobacz wszystkie zawody