Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
COS
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

jessika
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w dniach 2-14.04.2024 w COS-OPO Wałcz.

Powołania 

Waga lekka kobiet

Jasińska Zuzanna (Pegaz Wrocław) 2-12.04

Kalinowska Wiktoria (AZS AWF Warszawa) 2-12.04

Radosz Martyna RTW (Bydgostia Bydgoszcz) 2-12.04

Sobocińska Jessika (KS Posnania RBW Poznań) 2-12.04

Wełna Katarzyna (AZS AWF Kraków) 2-12.04

Wiosła krótkie kobiet

Baranowska Dominika (BKW Bydgoszcz) 3-12.04

Chrzanowska Paulina (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 3-12.04

Jęchorek Barbara (KS Posnania RBW Poznań) 3-12.04

Khlibenko Anna (AZS AWFiS Gdańsk) 3-12.04

Stefaniak Gabriela (AZS AWFiS Gdańsk) 3-12.04

Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz) 3-12.04

Wiosła długie kobiet

Gałka Dominika (AZS UMK Toruń) 3-12.04

Hakobyan Julia (AZS UMK Toruń) 3-12.04

Jankowska Martyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04

Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04

Lesner Zuzanna (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04

Ludwiczak Weronika (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 2-12.04

Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk) 2-12.04

Zmelty Wioletta (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04

Waga lekka mężczyzn

Byczek Jakub (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04

Gałęza Daniel (Drakkar Gdańsk) 2-12.04

Kowalski Jerzy (Gopło Kruszwica) 2-12.04

Wiosła krótkie mężczyzn

Barański Fabian (WTW Włocławek) 3-14.04 (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)

Biskup Mateusz (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 3-14.04 (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)

Czaja Dominik (AZS AWF Warszawa) 3-14.04 (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)

Domański Konrad (WTW Warszawa) 3-12.04

Kasparek Krzysztof (KS Posnania RBW Poznań) 3-12.04

Płomiński Piotr (WTW Warszawa) 3-12.04

Rańda Michał (AZS Wratislavia) 3-12.04

Woźniak Jakub (KW04 Poznań) 3-12.04

Ziętarski Mirosław (AZS UMK Toruń) 3-14.04 (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)

Wiosła długie mężczyzn

Bartkowski Bartosz (Wisła Grudziądz) 2-12.04

Burda Mikołaj (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 2-12.04

Jackowiak Emilian (KS Posnania RBW Poznań) 2-12.04

Lewicki Tomasz (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 2-12.04

Socha Bartłomiej (WTW Warszawa) 2-12.04

Streich Oskar (AZS UMK Toruń) 2-12.04

Szpakowski Michał (KS Posnania RBW Poznań) 2-12.04

Tomiak Szymon (KS Posnania RBW Poznań 2-12.04

Wilangowski Mateusz Wisła Grudziądz 2-12.04

Wojtalak Patryk KS Posnania RBW Poznań 2-12.04

Sztab 

Dziekoński Rafał - Trener (3-12.04)

Gutorski Wojciech - Trener (2-12.04)

Jankowski Wojciech - Trener (2-12.04)

Kurek Maciej - Trener (2-12.04)

Konecki Przemysław - Trener (3-12.04)

Pawłowski Łukasz - Trener (2-12.04)

Sycz Robert - Trener (2-12.04)

Wojciechowski Aleksander - Trener (3-14.04) (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)

Bojsa Patryk - Fizjoterapeuta (3-14.04) (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)

Kuczera Rafał - Fizjoterapeuta (2-12.04)

Ryder Łukasz - Fizjoterapeuta (2-12.04)

Wdowiński Paweł - Fizjoterapeuta (2-12.04)

Wolff Maria - Lekarz (5-7.04)

Jurga Paulina - Psycholog (10-11.04)

Zobacz także

Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do IO: wtorkowe wyniki Polaków
21 maj 2024
We wtorek zakończyły się Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich, które rozegrane zostały w Lucernie. Niestety, polskim osadom nie udało się wywalczyć przepustki do Paryża.  Kinga Stałęga, Zuzanna Lesner, Weronika Ka?...

Centralne Regaty Kontrolne Juniorów i Młodzików: wyniki
20 maj 2024
W weekend 18-19 maja na wodach jeziora Gopło w Kruszwicy odbyły się Centralne Regaty Kontrolne Juniorów i Młodzików. Wioślarze i wioślarki rywalizowali w dwudziestu sześciu konkurencjach.   >>>KOMPLET WYNIKÓW<<<...

Akademickie Mistrzostwa Polski 2024: UKW Bydgoszcz obronił tytuł
20 maj 2024
Przez trzy dni na torze regatowym Brdyujście studenci z dwudziestu czterech uczelni rywalizowali o medale Akademickich Mistrzostw Polski. W klasyfikacji drużynowej tytuł obronili wioślarze z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, którzy...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

24-26.05II Puchar Świata
Lucerna (Szwajcaria)
1-2.06Regaty Międzynarodowe U23
Ratzeburg (Niemcy)
1-2.06Mistrzostwa Europy Juniorów
Kruszwica

24-26.05
II Puchar Świata
Lucerna (Szwajcaria)
1-2.06
Regaty Międzynarodowe U23
Ratzeburg (Niemcy)
1-2.06
Mistrzostwa Europy Juniorów
Kruszwica

Zobacz wszystkie zawody