Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
COS
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

LAGO 23
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w dniach 4-25.02.2024 w Lago Azul (Portugalia).

Waga lekka kobiet

Jasińska Zuzanna (Pegaz Wrocław)

Kalinowska Wiktoria (AZS AWF Warszawa)

Radosz Martyna (RTW Bydgostia Bydgoszcz)

Wełna Katarzyna (AZS AWF Kraków)

 

Wiosła krótkie kobiet

Baranowska Dominika (BKW Bydgoszcz)

Chrzanowska Paulina (RTW Bydgostia Bydgoszcz)

Jęchorek Barbara (KS Posnania RBW Poznań)

Khlibenko Anna (AZS AWFiS Gdańsk)

Sobocińska Jessika (KS Posnania RBW Poznań)

Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz)

 

Wiosła długie kobiet

Gałka Dominika (AZS UMK Toruń)

Hakobyan Julia (AZS UMK Toruń)

Jankowska Martyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Lesner Zuzanna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Ludwiczak Weronika (RTW Bydgostia Bydgoszcz)

Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk)

Zmelty Wioletta (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

 

Waga lekka mężczyzn

Byczek Jakub (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Gałęza Daniel (Drakkar Gdańsk)

Kowalski Jerzy (Gopło Kruszwica)

 

Wiosła krótkie mężczyzn

Czekanowicz Igor (KS Posnania RBW Poznań)

Domański Konrad (WTW Warszawa)

Kasparek Krzysztof (KS Posnania RBW Poznań)

Płomiński Piotr (WTW Warszawa)

Rańda Michał (AZS Wratislavia)

Woźniak Jakub (KW04 Poznań)

 

Wiosła długie mężczyzn

Bartkowski Bartosz (AZS AWFiS Gdańsk)

Burda Mikołaj (RTW Bydgostia Bydgoszcz)

Jackowiak Emilian (KS Posnania RBW Poznań)

Lewicki Tomasz (RTW Bydgostia Bydgoszcz)

Posyłajka Łukasz (AZS Szczecin)

Streich Oskar (AZS UMK Toruń)

Szpakowski Michał (KS Posnania RBW Poznań)

Tomiak Szymon (KS Posnania RBW Poznań)

Wilangowski Mateusz (Wisła Grudziądz)

Wojtalak Patryk (KS Posnania RBW Poznań)

 

Sztab 

Dziekoński Rafał - Trener 

Gutorski Wojciech - Trener

Jankowski Wojciech - Trener PZTW

Kurek Maciej - Trener PZTW

Konecki Przemysław - Trener PZTW

Pawłowski Łukasz - Trener PZTW

Sycz Robert - Trener PZTW

Kuczera Rafał - Fizjoterapeuta

Ryder Łukasz - Fizjoterapeuta

Wdowiński Paweł - Fizjoterapeuta

Wolff Maria - Lekarz

Zobacz także

Konsultacje szkoleniowe czwórki podwójnej mężczyzn w COS OPO Wałcz
28 lut 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na konsultacje szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędą się w dniach 27.02-3.03.2024r. w COS-OPO Wałcz. Powołania Barański Fabian (WTW Włocławek) Biskup...

Zgrupowanie młodzieżowców w Lago Azul (25.02-14.03.2024)
26 lut 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołał niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe młodzieżowej kadry narodowej, które odbędzie się w dniach 25.02-14.03.2024 w Lago Azul (Portugalia). Powołania: Janik Paweł (RTW Bydgostia ...

VI Długodystansowe Mistrzostwa Masters w Wioślarstwie Halowym: wyniki
26 lut 2024
VI Długodystansowe Mistrzostwa Masters w Wioślarstwie Halowym zgromadziły na starcie 48 miłośników wioślarstwa - 14 pań i 34 panów, co jest rekordem frekwencji.  Na regatach pojawili się wioślarze z Bydgoszczy, Torunia, Poznania, War...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

12-14.04I Puchar Świata
Varese (Włochy)
13-14.04Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów
Poznań
25-28.04Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich
Szeged (Węgry)

12-14.04
I Puchar Świata
Varese (Włochy)
13-14.04
Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów
Poznań
25-28.04
Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich
Szeged (Węgry)

Zobacz wszystkie zawody