Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

PZTW ZAPRO

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich informuje, że zawodniczki i zawodnicy, którzy zostaną zakwalifikowani na zgrupowanie w Kruszwicy (29.05-3.06.2022) przed regatami Olympic Hopes, rozpoczną akcję szkoleniową bezpośrednio po regatach kwalifikacyjnych.

Biegi kwalifikacyjne odbędą się w konkurencjach: 2-MJM, 4-MJM, 4xMJM, 2xMJM,1xMJM, 2-KJM, 4-KJK, 4xKJM, 2xKJM, 1xKJM zgodnie z programem regat.

Osoby starające się o kwalifikację do reprezentacji, proszone są o zabranie ze sobą zaświadczenia o zdolności lekarskiej.

Zawodniczki i zawodnicy są proszeni o wypełnienie i podpisanie przez rodzica/opiekuna prawnego załączonego formularza (do pobrania tutaj) zgody na reprezentowanie, leczenie, badania ambulatoryjne oraz podawanie leków.

Ze względu na specyficzność grupy i wyporność łodzi podczas zawodów Olympic Hopes, proponowany jest start na łodziach klubowych, które bezpośrednio po zawodach (3.06.2022) zostaną przewiezione na Mistrzostwa Polski Seniorów w Poznaniu.

Zobacz także

Regaty Królewskie w Henley od wtorku. Polacy na starcie
26 cze 2022
Tradycyjnie w pierwszy weekend lipca odbędą się najważniejsze wyścigi Regat Królewskich w Henley. Początek rywalizacji, w których zobaczymy reprezentantów Polski, już we wtorek 28 czerwca.  W prestiżowych regatach wezmą udział m.in...

Zgrupowanie seniorów w COS OPO Wałcz
24 cze 2022
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbywa się w dniach 22.06-3.07.2022 w COS OPO w Wałczu. Zgrupowanie w Wałczu jest bezpośrednim przygotowaniem...

Kwalifikacje do reprezentacji w wioślarstwie morskim przełożone
22 cze 2022
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich informuje, że pierwotnie planowane na lipiec kwalifikacje do kadry narodowej w wioślarstwie morskim nie odbędą się. O nowym terminie poinformujemy wkrótce. 2 czerwca 2022 informowaliśmy, że do 22 czer...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

2-3.07Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
Kruszwica
8-10.07III Puchar Świata
Lucerna
9-10.07Ogólnopolskie Regaty Młodzików
II Grand Prix Amatorów
Poznań

2-3.07
Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
Kruszwica
8-10.07
III Puchar Świata
Lucerna
9-10.07
Ogólnopolskie Regaty Młodzików
II Grand Prix Amatorów
Poznań

Zobacz wszystkie zawody