Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Partner Techniczny
Filippi MarlinX
Partner Techniczny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

KALISZ 2021

W sobotę w Kaliszu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Wielkopolskiego na ergometrze. Poniżej medaliści i wyniki zawodów.

Juniorki młodsze
1. Ewa Gąsiorowska (Posnania RBW Poznań) - 07:34.5
2. Magdalena Wójtowicz (UKS Milenium Wrocław) - 07:40.5
3. Kinga Jakuszko (KW 1904 Poznań) - 07:40.6

Juniorzy młodsi
1. Maksym Dudek (Polonia Poznań) - 06:27.0
2. Mateusz Bielak (KTW Kalisz) - 06:41.4
3. Bartosz Kliber (KTW Kalisz) - 06:46.3

Juniorki i Juniorzy (waga lekka) & Mężczyźni
1. Daria Nolberczak (KJ/Posnania RBW Poznań) - 07:43.9
2. Emilia Kalinowska (KJ/Polonia Poznań) - 07:51.0
3. Julia Aumiler (KJ/Tryton Poznań) - 08:04.2

1. Grzegorz Hoffmann (MJ/KW 1904 Poznań) - 06:16.1
2. Adam Przybył (MJ/KTW Kalisz) - 06:49.2
3. Bartosz Wawrzyniak (MJ/KTW Kalisz) - 07:00.1

1. Marek Wiśniewski (MJL/Tryton Poznań) 07:24.3

1. Filip Wróblewski (ML/Tryton Poznań) 07:07.3

Policja vs. Straż (500m)
1. Przemysław Rawski (Policja) - 01:27.2
2. Mateusz Ignasiak (OSP Kalisz) - 01:31.5
3. Wojciech Miklaszewski (OSP Kalisz) - 01:36.5

Weterani – Masters (500m)
1. Tomasz Rawski (Niezrzeszony) - 01:31.7
2. Piotr Kodzis (Niezrzeszony) - 01:34.0
3. Bogusław Otocki (Masters) - 02:03.4

Uczelnie wyższe (studenci) - 500m
1. Jakub Aleksandrowicz (Akademia Kaliska) - 01:22.3
2. Borys Kliber (Akademia Kaliska) - 01:26.4
3. Bartłomiej Bąkowski (Akademia Kaliska) - 01:30.5

Uczelnie wyższe (studentki) - 500m
1. Justyna Kuświk (Akademia Kaliska) - 01:44.3
2. Magdalena Sochocka (Akademia Kaliska) - 01:44.5
3. Julia Raszewska (Akademia Kaliska) - 01:48.2

Puchar Polski – seniorki (+ seniorki waga lekka)
1. Ewelina Janiak (OPEN/KTW Kalisz) - 07:17.6
2. Gabriela Stefaniak (OPEN/Posnania RBW Poznań) - 07:22.4
3. Adrianna Mermela (OPEN/KW 1904 Poznań) - 07:30.4

Puchar Polski – seniorzy waga lekka
1. Dawid Wachowicz (LOTTO Bydgostia) - 06:24.1
2. Radosław Kmiecik (KW 1904 Poznań) - 06:53.2
3. Damian Bora (KTW Kalisz) - 06:53.7

Puchar Polski – seniorzy
1. Jakub Woźniak (KW 1904 Poznań) - 06:03.7
2. Filip Jędrzejczak (AZS AWF Poznań) - 06:15.5
3. Konrad Senderacki (KTW Kalisz) - 06:35.7

Młodziczki
1. Anna Solarska (UKS Dwójka Kórnik) - 05:44.9
2. Antonina Kamińska (AZS AWF Poznań) - 05:46.5
3. Amelia Cuperek (Posnania RBW Poznań - 06:11.5

Młodzicy
1. Kacper Wódka (KTW Kalisz) - 05:10.6
2. Platon Yemelianov (Posnania RBW Poznań) - 05:18.5
3. Franciszek Ratajak (KW 1904 Poznań) - 05:19.5

>>>KOMPLET WYNIKÓW<<<

Zobacz także

Powołania na zgrupowanie kadry młodzieżowej mężczyzn w Zakopanem (30.01-13.02.2022)
24 sty 2022
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe młodzieżowej kadry narodowej, które odbędzie się w dniach 30.01-13.02.2022 w COS-OPO Zakopane. Powołania*Bartkowski Bartosz (AZS AWFiS Gdańs...

Zmarł Sławomir Salmonowicz
20 sty 2022
Pogrążeni w bólu i z wielkim smutkiem żegnamy śp. Sławomira Salmonowicza – zasłużonego zawodnika Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w latach 1966 - 1978. Śp. Sławek, wychowanek niedawno zmarłego trenera Bohdana Karwowskiego, był wic...

Agnieszka Kobus-Zawojska odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski
19 sty 2022
We wtorek 18 stycznia 2022 roku w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbył się "Dzień Polski". Podczas uroczystości Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odznaczył Agnieszkę Kobus-Zawojską Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Po...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

30.01Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Wrocław
6.03Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze wioślarskim
Poznań
14.04Wiosenne Regaty Długodystansowe
Kruszwica

30.01
Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Wrocław
6.03
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze wioślarskim
Poznań
14.04
Wiosenne Regaty Długodystansowe
Kruszwica

Zobacz wszystkie zawody