Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Partner Techniczny
Filippi MarlinX
Partner Techniczny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

WALCZ13

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe młodzieżowej kadry narodowej, które odbędzie się w dniach 8.06-4.07.2021 w COS-OPO Wałcz.

Grupa mężczyzn 8.06-4.07.2021
Bartkowski Bartosz (AZS AWFiS Gdańsk)
Domański Konrad (WTW Warszawa)
Glonek Dominik (Posnania Poznań)
Jackowiak Emil (Posnania Poznań)
Januszewski Mikołaj (Posnania Poznań)
Józefowicz Damian (Posnania Poznań)
Kaczmarek Jerzy (Posnania Poznań)
Kasparek Krzysztof (Posnania Poznań)
Litka Cezary (AZS/SMS Poznań)
Płomiński Piotr (WTW Warszawa)
Skurzyński Tomasz-sternik (AZS/SMS Toruń)
Streich Oskar (AZS UMK Toruń)
Wanat Przemysław (AZS AWF Poznań)
Wojtalak Patryk (Posnania Poznań)
Byczek Jakub (AZS Szczecin) 10.06-4.07
Piasecki Łukasz (AZS Szczecin) 10.06-4.07

Grupa kobiet 9.06-4.07.2021
Chrzanowska Paulina (RTW Lotto Bydgostia)
Duda Katarzyna (AZS Szczecin)
Janiak Ewelina (KTW Kalisz)
Jasińska Zuzanna (Pegaz Wrocław)
Jęchorek Barbara (Posnania Poznań)
Kalinowska Wiktoria (Posnania Poznań)
Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Lesner Zuzanna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Pankratew Klaudia (RTW Lotto Bydgostia)
Pawełczak Katarzyna (BTW Bydgoszcz)
Pawlak Izabela (AZS AWFiS Gdańsk)
Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk)
Sobocińska Jessika (Posnania Poznań)
Streng Barbara (BTW Bydgoszcz)
Strybel Małgorzata (RTW Lotto Bydgostia)

Sztab
Badziągowski Marcin - Trener (9.06-4.07)
Kowal Mariusz - Trener (9.06-4.07)
Konecki Przemysław - Trener PZTW (8.06-4.07)
Kurek Maciej - Trener (8.06-4.07)
Szumański Mariusz - Trener (8.06-4.07)
Szczypaczewska Maria - Lekarz (8-22.06)
Chochół Albert - Fizjoterapeuta (8.06-4.07)

Zobacz także

Powołania na zgrupowanie kadry młodzieżowej mężczyzn w Zakopanem (30.01-13.02.2022)
24 sty 2022
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe młodzieżowej kadry narodowej, które odbędzie się w dniach 30.01-13.02.2022 w COS-OPO Zakopane. Powołania*Bartkowski Bartosz (AZS AWFiS Gdańs...

Zmarł Sławomir Salmonowicz
20 sty 2022
Pogrążeni w bólu i z wielkim smutkiem żegnamy śp. Sławomira Salmonowicza – zasłużonego zawodnika Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w latach 1966 - 1978. Śp. Sławek, wychowanek niedawno zmarłego trenera Bohdana Karwowskiego, był wic...

Agnieszka Kobus-Zawojska odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski
19 sty 2022
We wtorek 18 stycznia 2022 roku w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbył się "Dzień Polski". Podczas uroczystości Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odznaczył Agnieszkę Kobus-Zawojską Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Po...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

30.01Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Wrocław
6.03Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze wioślarskim
Poznań
14.04Wiosenne Regaty Długodystansowe
Kruszwica

30.01
Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Wrocław
6.03
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze wioślarskim
Poznań
14.04
Wiosenne Regaty Długodystansowe
Kruszwica

Zobacz wszystkie zawody