Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Partner Techniczny
Filippi MarlinX
Partner Techniczny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

ZYRAFA2021

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowania szkoleniowe kadry narodowej juniorów z programów "Szkolenie zawodniczek i zawodników posiadających predyspozycje do uprawiania dyscypliny wioślarstwo" oraz "Mały wielki Polak – Nadzieje Olimpijskie".

Obie grupy trenują w COS OPO Wałcz od 1 czerwca. Zgrupowania zakończą się 8 czerwca.

Powołania z programu "Mały wielki Polak – Nadzieje Olimpijskie"

Bagniak Piotr (AZS Szczecin)
Bielak Mateusz (KTW Kalisz)
Błach Wiktor (AZS Szczecin)
Boczkowska Ada (Drakkar Gdańsk)
Bosacki Dorian (Zawisza Bydgoszcz)
Chabowski Kamil (RTW LOTTO Bydgostia)
Czubak Oliwier (RTW LOTTO Bydgostia)
Ćwiklińska Julia (RTW LOTTO Bydgostia)
Dudek Maksym (Polonia Poznań)
Gertchen Jan (AZS AWFIS Gdańsk)
Gościńska Maria (Zawisza Bydgoszcz)
Guzy Hubert (AZS AWFIS Gdańsk)
Herwet Tristan (UKS 93 Kraków)
Kontna Wiktoria (BTW Bydgoszcz)
Korcz Piotr RTW (LOTTO Bydgostia)
Lamperski Kamil (Posnania Poznań)
Magierowski Julian (MKS Dwójka Warszawa)
Materna Wiktoria (UKS 93 Kraków)
Matulewicz Remigiusz (Zawisza Bydgoszcz)
Narożny Aleks (Posnania Poznań)
Olszewski Jakub (UKS Puma Ostróda)
Paczesna Marta (AZS UMK Toruń)
Pawłowski Kacper (Pegaz Wrocław)
Potocka Martyna (BTW Bydgoszcz)
Sobkowiak Paweł (RTW LOTTO Bydgostia)
Stępień Barbara (UKS 93 Kraków)
Syposz Dominik (Pegaz Wrocław)
Syrytczyk Wiktoria (Drakkar Gdańsk)
Szczęch Emilia (UKS 93 Kraków)
Śliwiński Jan (AZS UMK Toruń)
Zawadzka Wiktoria (RTW LOTTO Bydgostia)
Żuralska Maja (AZS UMK Toruń)

Sztab
Jankowiak Elżbieta - Trener koordynator
Dziekoński Rafał - Trener

Powołania z programu "Szkolenie zawodniczek i zawodników posiadających predyspozycje do uprawiania dyscypliny wioślarstwo"

Bakirzyński Michał (WIR Iława)
Borys Julia (AZS UW Warszawa)
Broda Weronika (KTW Kalisz)
Bryk Sandra (Zawisza Bydgoszcz)
Dąbrowska Barbara (WTW Warszawa)
Franczak Oliwier (RTW LOTTO Bydgostia)
Gawrysiak Oliwia (BTW Bydgoszcz)
Gil-Pilarska Marta (RTW LOTTO Bydgostia)
Grochowski Mikołaj (RTW LOTTO Bydgostia)
Janik Paweł (RTW LOTTO Bydgostia)
Kubiak Tacjana (KW 04 Poznań)
Kujawska Antonina (WTW Warszawa)
Kusiowska Kinga (AZS Szczecin)
Małkowska Julia (AZS AWF Kraków)
Michalak Natalia (RTW LOTTO Bydgostia)
Mickiewicz Kacper (Zawisza Bydgoszcz)
Nakonieczny Wiktor (Wratislavia Wrocław)
Neumann Laura (Drakkar Gdańsk)
Odejewska Emilia (RTW LOTTO Bydgostia)
Oelke Adrian (RTW LOTTO Bydgostia)
Olszewska Maria (RTW LOTTO Bydgostia)
Oszczęda Julia (RTW LOTTO Bydgostia)
Owsiany Szymon (KTW Kalisz)
Patalas Mikołaj (RTW LOTTO Bydgostia)
Pater Lena (RTW LOTTO Bydgostia)
Rybicki Tomasz (RTW LOTTO Bydgostia)
Sagan Aleksandra (WIR Iława)
Sawicki Jerzy (AZS AWFiS Gdańsk)
Smorawiński Michał (Zawisza Bydgoszcz)
Sobieska Kacper (WTW Warszawa)
Suproniak Filip (BTW Bydgoszcz)
Szczepaniak Filip (RTW LOTTO Bydgostia)
Twarowski Kacper (BTW Bydgoszcz)
Warachewicz Aleksandra (UKS Szóstka Gdańsk)
Zając Wiktoria (WTW Włocławek)

Sztab
Borchardt Przemysław - Trener
Bielaszewski Jarosław - Trener
Pierczyński Paweł - Trener
Stelmaszewski Przemysław - Trener

Zobacz także

Powołania na zgrupowanie kadry młodzieżowej mężczyzn w Zakopanem (30.01-13.02.2022)
24 sty 2022
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe młodzieżowej kadry narodowej, które odbędzie się w dniach 30.01-13.02.2022 w COS-OPO Zakopane. Powołania*Bartkowski Bartosz (AZS AWFiS Gdańs...

Zmarł Sławomir Salmonowicz
20 sty 2022
Pogrążeni w bólu i z wielkim smutkiem żegnamy śp. Sławomira Salmonowicza – zasłużonego zawodnika Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w latach 1966 - 1978. Śp. Sławek, wychowanek niedawno zmarłego trenera Bohdana Karwowskiego, był wic...

Agnieszka Kobus-Zawojska odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski
19 sty 2022
We wtorek 18 stycznia 2022 roku w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbył się "Dzień Polski". Podczas uroczystości Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odznaczył Agnieszkę Kobus-Zawojską Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Po...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

30.01Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Wrocław
6.03Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze wioślarskim
Poznań
14.04Wiosenne Regaty Długodystansowe
Kruszwica

30.01
Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Wrocław
6.03
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze wioślarskim
Poznań
14.04
Wiosenne Regaty Długodystansowe
Kruszwica

Zobacz wszystkie zawody