Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Partner Techniczny
Filippi MarlinX
Partner Techniczny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

walcz1600

W dniach 21-30 marca 2021 roku w COS OPO Wałcz odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej juniorów. Wcześniej - od 18 do 21 marca - w Wałczu będą miały miejsce dwa zgurpowania.

Będą to zgrupowania kadry narodowej juniorów z programu "Szkolenie zawodniczek i zawodników posiadających predyspozycje do uprawiania dyscypliny wioślarstwo" oraz kadry z programu "Mały wielki Polak – Nadzieje Olimpijskie".

Powołania na zgrupowanie kadry narodowej juniorów z programu "Szkolenie zawodniczek i zawodników posiadających predyspozycje do uprawiania dyscypliny wioślarstwo" (18-21.03.2021)

Bakirzyński Michał (WIR Iława)
Bober Julia (AZS AWFiS Gdańsk)
Borys Julia (AZS UW Warszawa)
Bryk Sandra (Zawisza Bydgoszcz)
Dąbrowska Barbara (WTW Warszawa)
Facon Julia (WTW Warszawa)
Filip Szczepaniak (RTW LOTTO Bydgostia)
Franczak Oliwier (RTW LOTTO Bydgostia)
Gawrysiak Oliwia (BTW Bydgoszcz)
Gil-Pilarska Marta (RTW LOTTO Bydgostia)
Graczyk Maja (WTW Warszawa)
Grochowski Mikołaj (RTW LOTTO Bydgostia)
Hoffman Grzegorz (KW 04 Poznań)
Jakuszko Kinga (KW 04 Poznań)
Jaworski Kacper (UKS Puma Ostróda)
Kałużny Tymon (Wisła Grudziądz)
Klimaszewski Jan (AZS AWFiS Gdańsk)
Kośka Filip (WTW Warszawa)

Powołanie na zgrupowanie w CPS OPO Wałcz z programu "Mały wielki Polak – Nadzieje Olimpijskie" (21-24.03.2021)

Adamski Adrian (AZS UMK Toruń)
Bagniak Piotr (AZS Szczecin)
Baranowski Piotr (Posnania Poznań)
Bielak Mateusz (KTW Kalisz)
Błach Wiktor (AZS Szczecin)
Boczkowska Ada (Drakkar Gdańsk)
Bosacki Dorian (Zawisza Bydgoszcz)
Chabowski Kamil (RTW LOTTO Bydgostia)
Czerwińska Zuzanna (RTW LOTTO Bydgostia)
Czubak Oliwier (RTW LOTTO Bydgostia)
Ćwiklińska Julia (RTW LOTTO Bydgostia)
Dobrzeniecki Filip (AZS AWFiS Gdańsk)
Dudek Maksym (Polonia Poznań)
Gertchen Jan (AZS AWFIS Gdańsk)
Gościńska Maria (Zawisza Bydgoszcz)
Guzy Hubert (AZS AWFiS Gdańsk)
Herwet Tristan (UKS 93 Kraków)
Jabłońska Weronika (Wisła Grudziądz)
Kacper Pawłowski (Pegaz Wrocław)
Kontna Wiktoria (BTW Bydgoszcz)
Korcz Piotr (RTW LOTTO Bydgostia)
Lamperski Kamil (Posnania Poznań)
Magierowski Julian (MKS Dwójka Warszawa)
Materna Wiktoria (UKS 93 Kraków)
Matulewicz Remigiusz (Zawisza Bydgoszcz)
Meller Laura (Wisła Grudziądz)
Narożny Aleks (Posnania Poznań)
Olszewski Jakub (UKS Puma Ostróda)
Paczesna Marta (AZS UMK Toruń)
Potocka Martyna (BTW Bydgoszcz)
Powel Jan (KW 04 Poznań)
Premicz Mateusz (AZS Szczecin)
Sobkowiak Paweł (RTW LOTTO Bydgostia)
Stępień Barbara (UKS 93 Kraków)
Syposz Dominik (Pegaz Wrocław)
Syrytczyk Wiktoria (Drakkar Gdańsk)
Szczęch Emilia (UKS 93 Kraków)
Śliwiński Jan (AZS UMK Toruń)
Zawadzka Wiktoria (RTW LOTTO Bydgostia)
Żuralska Maja (AZS UMK Toruń)

Powołania na zgrupowanie kadry narodowej juniorów w COS OPO Wałcz (21-30.03.2021)

Bielaszewska Zuzanna (RTW LOTTO Bydgostia)
Chrościelewski Dawid (MOS Ełk)
Czekanowicz Igor (Posnania Poznań)
Dorenda Aleks (AZS Szczecin)
Gałęza Daniel (Drakkar Gdańsk)
Gęsicka Julia (WTW Włocławek)
Jędrzejczak Filip (AZS AWF Poznań)
Józefowicz Paulina (WIR Iława)
Khlibenko Anna (UKS Szóstka Gdańsk)
Kierzek Krystian (RTW LOTTO Bydgostia)
Kłodziński Maciej (AZS Szczecin)
Konarska Julia (AZS UMK Toruń)
Krukowska Zofia (AZS AWF Poznań)
Kulka Mikołaj (Drakkar Gdańsk)
Lewicki Tomasz (RTW LOTTO Bydgostia)
Madaj Zuzanna (RTW LOTTO Bydgostia)
Malicka Natasha (RTW LOTTO Bydgostia)
Perczak Kalina (MOS Ełk)
Rańda Michał (AZS Wratislavia Wrocław)
Rękas Dominika (AZS UMK Toruń)
Seroka Dawid (MOS Ełk)
Sobczak Jacek (AWFiS Gdańsk)
Sobecki Fryderyk (RTW LOTTO Bydgostia)
Stefaniak Gabriela (Posnania RBW Poznań)
Sulik Julia (UKS Ateny Wałcz)
Synowiec Michał (MOS Ełk)
Szyperska Martyna (RTW LOTTO Bydgostia)
Śliwiński Piotr (WTW Włocławek)
Wojciechowska Martyna (RTW LOTTO Bydgostia)
Woźniak Jakub (KW 1904 Poznań)
Zyblewski Dominik (AZS UMK Toruń)
Żukowska Maria (MOS Ełk)

Sztab
Jankowiak Artur - Trener PZTW
Bykowski Tomasz - Trener
Pszczółkowski Patryk - Trener
Bełka-Siemion Aneta - Trener

Zobacz także

Zawojscy wystartują w European Rowing Coastal Challenge 2021
26 paz 2021
Od 28 do 31 października we włoskiej Marina di Castagneto odbędzie się European Rowing Coastal Challenge 2021. Drugi raz w tym sezonie w wioślarstwie morskim wystartują Agnieszka Kobus-Zawojska i Maciej Zawojski. Małżeństwo Zawojskich wysta...

Za nami Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
24 paz 2021
W weekend (23 i 24 października) na torze regatowym Malta w Poznaniu odbyły się Centralne Kontrolne Regaty Jesienne. Udział w regatach jest jednym z kryteriów kwalifikacyjnych do reprezentacji narodowej we wszystkich kategoriach wiekowych. Z po...

Polskie wioślarki uhonorowane Złotymi Gryfami
23 paz 2021
W czwartek w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się Gala Sportu Akademickiego, podczas której Złotymi Gryfami zostali uhonorowani medaliści olimpijscy z Tokio reprezentujący Akademickie Związki Sportowe. Wśród wyróżnionyc...