Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Patronat Prezydenta RP
Partner medialny
Partner
Ministerstwo Sportu MarlinX
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

pztw logo

Komunikt Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich w sprawie Centralnych Regat Jesiennych. 

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich pomimo panującej pandemii COVID-19 chciałby rozegrać Centralne Kontrolne Regaty Jesienne, głównie ze względu na potrzebę wyłonienia kandydatów na jesienno-zimowe centralne akcje szkoleniowe w grupie juniorów i młodzieżowej.

Zdajemy sobie sprawę z pewnego zagrożenia dla zdrowia wynikającego z uczestnictwa w regatach, dlatego apelujemy do klubów o zgłaszanie jedynie najlepszych swoich zawodniczek i zawodników, mających realne szanse na walkę o miejsce w reprezentacjach wyżej wymienionych grup wiekowych.

Jednocześnie informujemy, że zawieszony został obowiązek startu dla wszystkich wymienionych w pkt. 4.1 regulaminu regat.

Ze względów bezpieczeństwa uczestników odwołane zostało także przed tymi regatami zebranie delegatów, a losowanie biegów dokonane zostanie w systemie online.

Należy również podkreślić, że w przypadku zmiany zasad bezpieczeństwa sanitarnego wprowadzonych przez władze państwowe lub wojewódzkie zawody mogą zostać odwołane !!!

Zobacz także

Medalowe polskie wiosła na mistrzostwach świata: srebro w Linzu (2008)
31 paz 2020
W naszym cyklu czas na mistrzostwa świata w roku olimpijskim, czyli srebrny medal kobiecej czwórki podwójnej wagi lekkiej w Linzu w 2008 roku. Wspominają Ilona Mokronowska i Weronika Deresz. >>>PRZECZYTAJ O DWÓCH ZŁOTYCH MEDALACH...

Komunikat! Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego na ergometrze wioślarskim odwołane
29 paz 2020
Kaliskie Towarzystwo Wioślarskie jest zmuszone odwołać zaplanowane na listopad 2020 roku w Kaliszu Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego na ergometrze wioślarskim. Pełna treść komunikatu: ...

Maciej Zawojski: wioślarstwo morskie jest jednocześnie trudne i ciekawe [wywiad]
28 paz 2020
W miniony weekend (23-25.10.2020) Maciej Zawojski zadebiutował w wioślarstwie morskim - wziął udział w European Rowing Coastal Challenge. W niedzielę zawodów nie udało się rozegrać z powodu trudnych warunków, dlatego w sprincie uznano wyni...