W sobotę w Kaliszu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Wielkopolskiego na ergometrze. Poniżej medaliści i wyniki zawodów.
Juniorki młodsze
1. Ewa Gąsiorowska (Posnania RBW Poznań) - 07:34.5
2. Magdalena Wójtowicz (UKS Milenium Wrocław) - 07:40.5
3. Kinga Jakuszko (KW 1904 Poznań) - 07:40.6
Juniorzy młodsi
1. Maksym Dudek (Polonia Poznań) - 06:27.0
2. Mateusz Bielak (KTW Kalisz) - 06:41.4
3. Bartosz Kliber (KTW Kalisz) - 06:46.3
Juniorki i Juniorzy (waga lekka) & Mężczyźni
1. Daria Nolberczak (KJ/Posnania RBW Poznań) - 07:43.9
2. Emilia Kalinowska (KJ/Polonia Poznań) - 07:51.0
3. Julia Aumiler (KJ/Tryton Poznań) - 08:04.2
1. Grzegorz Hoffmann (MJ/KW 1904 Poznań) - 06:16.1
2. Adam Przybył (MJ/KTW Kalisz) - 06:49.2
3. Bartosz Wawrzyniak (MJ/KTW Kalisz) - 07:00.1
1. Marek Wiśniewski (MJL/Tryton Poznań) 07:24.3
1. Filip Wróblewski (ML/Tryton Poznań) 07:07.3
Policja vs. Straż (500m)
1. Przemysław Rawski (Policja) - 01:27.2
2. Mateusz Ignasiak (OSP Kalisz) - 01:31.5
3. Wojciech Miklaszewski (OSP Kalisz) - 01:36.5
Weterani – Masters (500m)
1. Tomasz Rawski (Niezrzeszony) - 01:31.7
2. Piotr Kodzis (Niezrzeszony) - 01:34.0
3. Bogusław Otocki (Masters) - 02:03.4
Uczelnie wyższe (studenci) - 500m
1. Jakub Aleksandrowicz (Akademia Kaliska) - 01:22.3
2. Borys Kliber (Akademia Kaliska) - 01:26.4
3. Bartłomiej Bąkowski (Akademia Kaliska) - 01:30.5
Uczelnie wyższe (studentki) - 500m
1. Justyna Kuświk (Akademia Kaliska) - 01:44.3
2. Magdalena Sochocka (Akademia Kaliska) - 01:44.5
3. Julia Raszewska (Akademia Kaliska) - 01:48.2
Puchar Polski – seniorki (+ seniorki waga lekka)
1. Ewelina Janiak (OPEN/KTW Kalisz) - 07:17.6
2. Gabriela Stefaniak (OPEN/Posnania RBW Poznań) - 07:22.4
3. Adrianna Mermela (OPEN/KW 1904 Poznań) - 07:30.4
Puchar Polski – seniorzy waga lekka
1. Dawid Wachowicz (LOTTO Bydgostia) - 06:24.1
2. Radosław Kmiecik (KW 1904 Poznań) - 06:53.2
3. Damian Bora (KTW Kalisz) - 06:53.7
Puchar Polski – seniorzy
1. Jakub Woźniak (KW 1904 Poznań) - 06:03.7
2. Filip Jędrzejczak (AZS AWF Poznań) - 06:15.5
3. Konrad Senderacki (KTW Kalisz) - 06:35.7
Młodziczki
1. Anna Solarska (UKS Dwójka Kórnik) - 05:44.9
2. Antonina Kamińska (AZS AWF Poznań) - 05:46.5
3. Amelia Cuperek (Posnania RBW Poznań - 06:11.5
Młodzicy
1. Kacper Wódka (KTW Kalisz) - 05:10.6
2. Platon Yemelianov (Posnania RBW Poznań) - 05:18.5
3. Franciszek Ratajak (KW 1904 Poznań) - 05:19.5
Zobacz także
Komunikat: wpisowe do regat centralnych
27 mar 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich informuje, że w związku ze stałym problemem z rozliczeniem wpłat za udział w zawodach, w rozpoczynającym się sezonie wioślarskim zmianie ulegają zasady opłaty wpisowego do zawodów centralnych.
Zg...
169. The Gemini Boat Race już 30 marca 2024
26 mar 2024
W sobotę 30 marca 2024 odbędzie się legendarny The Boat Race, czyli wyścig ósemek pomiędzy dwiema prestiżowymi uczelniami - Cambridge i Oxfordem.
Będzie to 169. wyścig mężczyzn i 78. kobiet. Przed rokiem zawodnicy Cambridge wrócili na zw...
Szczecin Gaming Fest: wiosłuj online na torze w Henley!
25 mar 2024
Odkryj nowe wymiary wiosłowania z aplikacją EXR - zaloguj się, lub zarejestruj i ciesz się 14-dniowym darmowym dostępem. Dołącz do wyjątkowego wydarzenia „Row with the Pros: Olympians and Paralympians” na torze Henley.
Wspólne 45-...
Zobacz także
169. The Gemini Boat Race już 30 marca 2024
26 mar 2024
12-14.04 | I Puchar Świata Varese (Włochy) |
13-14.04 | Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów Poznań |
25-28.04 | Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Szeged (Węgry) |