Polski Związek Towarzystw Wioślarskich informuje, że w dniach 28.11 - 30.11.2025 roku na terenie toru regatowego Malta w Poznaniu zostanie zorganizowana Ogólnopolska Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów Wioślarstwa.
Do udziału w kursokonferencji zapraszamy szkoleniowców z klubów, sekcji wioślarskich, UKS-ów oraz Szkół Mistrzostwa Sportowego zrzeszonych w PZTW, które nie mają zaległości wobec Związku. Fakt braku zaległości należy sprawdzić przed wypełnianiem zgłoszenia, ponieważ system nie uwzględnia podmiotów z nieuregulowanymi zobowiązaniami. Każdy podmiot może zgłosić więcej niż jednego trenera, jednak tylko pierwsza osoba na liście zgłoszeń ma zapewniony udział w szkoleniu, zaś udział kolejnych osób potwierdzone zostanie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń i zależne będzie od ilości pozostałych dostępnych miejsc. Końcowa lista uczestników podana zostanie po zamknięciu zgłoszeń, które zaplanowane jest na godzinę 17.00 w dniu 20.11.2025 r.
Dla zakwalifikowanych osób spoza Poznania przewidziany jest nocleg w hotelu Park.
Podmioty zainteresowane udziałem swoich szkoleniowców w kursokonferencji proszone są o zgłoszenie minimum jednego przedstawiciela korzystając z formularza zgłoszeniowego - KLIKNIJ!
Nie jest planowana relacja on-line z kursokonferencji.
* Dla szkoleniowców zatrudnionych w programach realizowanych przez PZTW i FRWP, a dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki (Przygotowań do IO, MŚ, ME, Program ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Enea Młode Polskie Wiosła, Bezpieczna Woda) osobisty udział w konferencji jest obowiązkowy.
Zobacz także

Enea Mistrzostwa Polski Seniorów i Masters już w ten weekend [TRANSMISJA I WYNIKI]
05 cze 2026
6 i 7 czerwca na torze regatowym Malta w Poznaniu odbędą się Enea Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Enea Mistrzostwa Polski Masters. Zapraszamy wszystkich sympatyków wioślarstwa na poznańską Maltę.
Organizatorem zawodów jest Polski Zw...

Polacy startują w finale Filippi Lido Trophy 2026 [TRANSMISJA I WYNIKI]
04 cze 2026
Przed nami finałowe zawody cyklu Filippi Lido Trophy 2026. Tym razem specjaliści od sprintów plażowych rywalizują w Marina di Castagneto.
Włoski producent łodzi wioślarskich Filippi, partner techniczny Polskiego Związku Towarzyst...

Enea i PZTW płyną razem po kolejne medale! Nowa umowa podpisana
02 cze 2026
Już od niemal dekady Enea jako sponsor generalny wspiera polskich wioślarzy. I ta współpraca będzie trwać dalej! Umowa została własnie przedłużona do 2029 roku.
Współpraca Enei z PZTW rozpoczęła się w maju 2017 roku. Od tego cza...
| 05-07.06 | IV Lido Filippi Trophy Marina di Castagneto (Włochy) |
| 06-07.06 | Enea Mistrzostwa Polski Seniorów Mistrzostwa Polski Masters Poznań |
| 12-14.06 | II Puchar Świata Płowdiw (Bułgaria) |